2016 OSB BAŞKANI Şaban GÜLBAHAR

Posted by Çağın Admin 07/04/2016 0 Comment(s) BÜRO MOBİLYALARI | OFİS MOBİLYALARI | Ofis ve Büro Sektöründen HABERLER,

Hala Üstün Plastik Yönetim Kurul Başkanı olarak iş hayatında aktivitesini devam ettiren Şaban GÜLBAHAR, 35 yıllık yönetici tecrübesi ile sayısız ülkeye hitap edebilme yetisi, Ülkemizin güzide dernek, vakıf ve STK larında kurucu başkanlık deneyimleri ve özellikle istanbul ticaret akışına strateji ve lojistik öneri ve uygulamaları ile gündemden hiç düşmeyen başarılarına eklenen bir yenisi ile 4 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşen İkitelli OSB Başkanlığının Genel Kuruluna adaylığı neticesinde iş hayatında ki başarıları, sosyal alandaki faaliyetlerinin neticesinde çoğunlugun desteği ile OSB Başkanlığı görevine başlamıştır.

Şaban GÜLBAHAR' ın üstün yetenekli iş adamı sıfatına sirayet eden edebi hitabet özelliği çok kısa bir süre içerisinde, dünya ticaret merkezleri ile rekabetimize tahminlerimizin ötesinde artılar katıp, ülke ekonomimizin lokomotifi İstanbul'u başlıbaşına lider koltuğuna oturtacak.

Ülkemiz ve dünya büro mobilya ve iş camiası gelişmelerini yakından takip eden ÇAĞIN BÜRO MOBİLYALARI Y.K.B Murat SARI ve basın grubu İstanbul OSB nin bir kazanımı olan Şaban GÜLBAHAR Beyi huzurunda tebrik ve gelecekteki faaliyetlere iştirak niteliğinde ziyaret gerçekleştirdi.

Farkındayız ki çok yakın gelecekte İstanbul ticaret hacminin daha hızlı, daha istikrarlı dünya ticari önderi olacak. Biz ÇAĞIN BÜRO MOBİŞYALARI olarak Şaban GÜLBAHAR Bey'e tekrar tebriklerimizi iletiyor ülke ekonomimize ve sosyal çevremize sunacağı katkılardan dolayı şimdiden teşekkür ediyoruz.