CALL CENTER RESOURCES DANIŞMANLIK

Posted by Çağın Admin 01/01/2016 0 Comment(s) PROJELER,

Çağın Büro Mobilyaları ve Ofis Mobilyaları Proje Ekibinin 2015 yılında uyguladığı İstanbul merkezli CALL CENTRE RESOURCES DANIŞMANLIK A.Ş.

Ürünler: Özel Eldorado Sümenli Toplantı Masası, Seperayon Duvar Bölücü Sistemleri, Özel Ahşap Dolaplar, Galaksi Ofis Masa Takımları, Galaksi Dörtlü Çalışma Takımı, Money Karşılama Bankosu, Gazetelik Cam Sehpa, Stil Soft İkili Kanepe, Stil Soft Tekli Kanepe, Artstar Yönetici Koltuğu, Shadow Krom Ayak Çalışma Koltuğu, Artstar Misafir Koltuğu, Star 5 Ayaklı Bar Taburesi

Çağın Büro Mobilyaları ve ofis mobilyaları, özellikle geniş çalışma alanlarına göz ergonomisine uygun olarak tasarım ve proje uygulama örnekleri sunmak ve hayata geçirmek konusunda sektörün lideri durumundadır. Büro Mobilyaları sektöründe estetik ve kullanışlı ürünleri ile tercih edilen Çağın Büro Mobilyaları ve ofis uygulamaları ile hem mekanlarınızı en iyi şekilde çözüme ulaştırabilir hemde ekonomik olarak iş hayatına artılarla başlayabilirsiniz.


 

Bizim hedefimiz Çağın Büro Mobilyası ve Ofis Mobilyası olarak ekonomik, pratik, estetik ve ergonomik çözümlere imza atabilmek. Sizlerinde gerek Büro Mobilya tasarımları ve gerekse Ofis Mobilya tasarımları hakkında öneri, talep, ya da paylaşım yapmak düşünceniz olursa, bize cagin@caginburo.com e-mail yolu aracılığı ile iletmeniz neticesinde mutlaka firkirlerinize yer verip makalelerinizi bloglarımızda yayınlamaktan mutluluk duyarız.